Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Левски
139 800 €
273 425.03 лв.

(2 496 €, 4 881.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:27 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 835 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Оферта 3006

Ара Естейт предлага маломерен тристаен апартамент с площ от 56 кв.м, разположен в тухлена сграда. Жилището е функционално разпределено и напълно обзаведено, готово за нанасяне или отдаване под наем.

Състои се от светъл хол с кухненски бокс, уютна спалня, кабинет (подходящ за работа от вкъщи или детска стая), баня с тоалетна и балкон. Апартаментът разполага с всички необходими комуникации.

Имотът се намира на удобно място с бърз достъп до спирки на градски транспорт, което осигурява лесна връзка с всички части на града.

Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.
Особености
Тухла
За контакт:
0885772442
Агенция:
АРА ЕСТЕЙТ
0885 772 442
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
domikandk.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Янтра 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Левски
Обява: 1c177666644682240

139 800 €
273 425.03 лв.
История на цената
(2 496 €, 4 881.75 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Левски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност